Prelegenci.
lek. wet. Martyna Woszczyło
Lekarz weterynarii, behawiorysta COAPE, specjalizuje się w prowadzeniu terapii zachowań psów i kotów. Posiada doświadczenie w zakresie praktyki klinicznej oraz medycyny behawioralnej. Praktykuje na terenie Wrocławia i okolic.
tech. wet. Małgorzata Biegańska-Hendryk
Technik weterynarii, koci behawiorysta, zoodietetyk psów i kotów. Od lat związana z poprawą losu zwierząt - najpierw, jako wolontariuszka fundacji, zajmowała się socjalizacją i adopcjami kotów, prowadząc przy tym szpital dla zwierząt wolno żyjących. Liczne kursy behawioralne pozwoliły na rozpoczęcie konsultacji z opiekunami w zakresie kocich zachowań. Swoją wiedze i doświadczenia zawarła w wydanym w 2015 roku poradniku "Co jest, kocie? Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrozumieć swojego kota". Informacjami dotyczącymi opieki nad kotami dzieli się też na łamach branżowych czasopism. Właścicielka marki kocibehawioryzm.pl, prywatnie opiekunka 4 wspaniałych kotów.
Magdalena Nykiel
Behawiorysta zwierzęcy (COAPE), zoopsycholog (PAN). Specjalista Terapii Zachowania Zwierząt DipCABT.  Członek Polskiego Towarzystwa Etologicznego (PTEtol), współzałożycielka i członek Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE.  Od ponad 15 lat działa aktywnie na rzecz bezdomnych zwierząt. Od 10 lat prowadzi prywatną praktykę pod marką Zooedukacja.pl, specjalizuje się w terapii zachowania kotów.
tech. wet. Agnieszka Cholewiak-Góralczyk
Technik weterynarii, zoodietetyk psów i kotów. Karmi metodą BARF oraz whole prey i franken prey. Prowadzi Fundację Surowe Kotki i Psy, która zajmuje się promocją zdrowego i biologicznie odpowiedniego żywienia psów i kotów. Pracuje jako dietetyk w lecznicy weterynaryjnej SpecVet.
Katarzyna Ganszczyk-Rawska
Biolog, koci behawiorysta. Absolwentka Wydziału Biologii Uniwersytetu Wrocławskiego (specjalizacja zoologia), psychologii zwierząt w SWPS oraz studiów podyplomowych „Kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne”. Praktykujący od 10 lat behawiorysta i zoopsycholog specjalizujący się w pracy z kotami przejawiającymi zaburzenia zachowania różnego typu.