Prelegenci.

Paulina Ziółkowska
Psami interesuje się od 1997r. Od 2000 roku szkoli psy przy pomocy klikera. W 2007 r. zorganizowała pierwsze warsztaty z zagranicznym prelegentem. Niebawem została prezesem fundacji, w której kontynuowała organizację seminariów i warsztatów, zapraszając szkoleniowców i naukowców z całej Europy. Od 2012r. rozwija projekt Talking Dogs, w ramach którego organizuje kursy, szkolenia i warsztaty, a także zajęcia, na których psy mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne, tzw. klasy komunikacji dla psów. W swojej pracy z psami opiera się na wynikach badań naukowych oraz zdobytej wiedzy i doświadczeniu, które stale rozwija. Najbardziej interesuje ją komunikacja psów, budowanie odpowiedniej relacji pomiędzy psem a właścicielem oraz praca z psem lękliwym i agresywnym.
Lek. wet. Martyna Woszczyło
Lekarz weterynarii, behawiorysta COAPE, specjalizuje się w prowadzeniu terapii zachowań psów i kotów. Posiada doświadczenie w zakresie praktyki klinicznej oraz medycyny behawioralnej. Praktykuje na terenie Wrocławia i okolic. Obecnie również słuchaczka studiów doktoranckich, w trakcie których zajmuje się komunikacją semichemiczną oraz stresem u psów, współpracując z wiodącymi ośrodkami naukowymi.
Agata Maria Kokocińska - Kusiak
Etolog, zoopsycholog i trener psów. Doktorantka w Zakładzie Zachowania się Zwierząt Instytutu Genetyki i Hodowli Zwierząt PAN. Prowadzi badania z zakresu biologicznych mechanizmów zachowań, psychologii zwierząt i zoosemiotyki. Szczególnie interesują ją zagadnienia związane z temperamentem i osobowością zwierząt, a także ich emocjonalne życie. Prowadzi terapie psów i kotów z zaburzeniami behawioralnymi.
dr n. wet. Tomasz Nowak

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Specjalista Rozrodu Zwierząt, Specjalista Chorób Psów i Kotów oraz Specjalista z zakresu Radiologii Weterynaryjnej.
Jest wykładowcą na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz prowadzi Praktykę Weterynaryjną MY PET. Zawodowo szczególnie bliski mu jest rozród, chirurgia oraz interna i diagnostyka obrazowa. Uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Piotr Leszczyński
Behawiorysta zwierząt. Wykładowca i tutor Kursu Dyplomowego COAPE. Członek Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE. Autor wielu przekładów z języka angielskiego z dziedziny zachowania zwierząt i medycyny behawioralnej. Od wielu lat prowadzi wraz z żoną prywatną praktykę w Katowicach specjalizującą się w terapii niepożądanych zachowań psów i kotów.

Piotr Wojtków
Behawiorysta zwierząt i trener w szkole Dogadajcie się, współzałożyciel i członek zarządu Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE, wykładowca kursu dyplomowego COAPE oraz na Stosowanej Psychologii Zwierząt, zawodnik obedience, rally-o, working test, sprawdzianów dla psów tropiących, trener psów asystujących, behawiorysta współpracujący ze schroniskiem w Korabiewicach oraz innymi organizacjami pomagającymi psom, behawiorysta i trener w projekcie John Dog, założyciel i wykładowca we własnej szkole trenerskiej Piotr Wojtków Szkolenia.