Weź udział w konkursie i wygraj bilet na kongres psy
Opisz 3 najlepsze zabawy z psem, które wpływają pozytywnie na jego rozwój i dobre samopoczucie.

Weź udziałw Konkursie

18 maja
2024

Wygraj bilet na Kongres Psy!

 
Odpowiedz na pytanie: "Opisz 3 najlepsze zabawy z psem, które wpływają pozytywnie na jego rozwój i dobre samopoczucie". Twoje odpowiedzi wskażą, jak twórczo i z zaangażowaniem podchodzisz do wspólnej zabawy i nauki ze swoim czworonożnym przyjacielem.
Wyślij propozycje zabaw wraz z krótkim uzasadnieniem ich wyboru. Szukamy kreatywnych i innowacyjnych pomysłów, które nie tylko dostarczą radości Tobie i Twojemu psu, ale także pomogą w jego rozwoju. To doskonała okazja, by podzielić się swoją pasją i wiedzą na temat behawioryzmu zwierząt oraz zdobyć cenne doświadczenia podczas konferencji pełnej inspirujących wykładów i warsztatów.
Czekamy na Twoje zgłoszenia!

PYTANIE KONKURSOWE:„Opisz 3 najlepsze zabawy z psem, które wpływają pozytywnie na jego rozwój i dobre samopoczucie”

Nagrody:
 
  • 1 x bilet na Konferencję Online + warsztat I + warsztat II
  • 10 x kupon rabatowy na zakup biletu

KontaktMasz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń

 
BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Kontakt dla uczestników

Katarzyna Zaborowska

tel. 61 66 55 828
wyślij email

XV Ogólnopolska Konferencja Behawioryzmu Zwierząt

XVIII Ogólnopolska Konferencja Behawioryzmu Zwierząt to ogólnopolskie wydarzenie kierowane do behawiorystów, zoodietetyków, lekarzy weterynarii i opiekunów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedze na temat komunikacji psów. Wszystkie prelekcje prowadzą eksperci-praktycy, którzy przedstawiają sprawdzone narzędzia i metody pracy z psami lękowymi i deprywacją potrzeb. Uczestnicy poznają jak rozpoznawać te problemy behawioralne, ich przyczyny oraz możliwości terapii co przyczyni się do polepszenia ich stanu zdrowia fizycznego i psychicznego.
 
@ Copyright 2023 Forum Media Polska